Rampa ve Körük Sistemleri

Rampa ve körük sistemleri, fabrikalarda, depolara, avm’lerde ve işletmelerde kullanılan sistemlerdir. Yer ile yükleme ve boşaltma aracının seviyesini ayarlamak için kullanılmaktadır.

Ebits otomasyon olarak yükleme ve boşaltma anında yaptığımız rampa ve körük sistemleri sizleri yağmur,toz,kar gibi hava koşullarından korumaktadır. konforlu bir şekilde çalışmanızı garanti eder. Rahat bir kullanım imkanı sunan sistemlerimiz den istediğiniz modelde ve büyüklükte kullanabilirsiniz.

Mal sevkiyatının yoğun olduğu üst seviyede bulunan endüstriyel alanlarda zamanın önemli bir faktör olması nedeniyle firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli model ve ebatlarda üretilen rampa ve körük sistemlerimiz en ağır yüklere ve en şiddetli hava koşullarında bile kullanabileceğiniz sistemlerdir. Rampa ve körük sistemlerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ebits otomasyon olarak rampa ve körük sistemlerimize sahip olmak, mevcut sistemlerinize servis hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARIZA BİLDİR