Açık Otopark Sistemleri

Açık otopark sistemleri, adından da anlaşılacağı gibi açık alanda bulunan otoparklar için tasarlanmış olan sistemlerdir. Araçları güneş ışığından, yağmurda ve doludan koruyan sistemlerdir. Açık otoparklar villalarda, büyük sitelerde, Kamu kurum ve kuruluşlarda, hastanelerde, okullarda, geniş alanda çok araba parkeden tüm sektörlerde ve otopark işi ile uğraşanlar da açık otopark sistemlerini sıkça tercih etmektedir.

Açık otopark sistemleri, sağlam ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar kullanılmaktadır. Otopark üstü kapatan bu sitemler çok dayanıklı ve kaliteli sağlam malzemeden yapılmaktadır. Zira otopark sistemlerinde araçlarımızı park ettiğimiz için araçlarımızın zarar görmemesi gerekiyor. Bu nedenle Egeli otomasyon olarak açık otopark araç üstü kapatma sistemlerinde son teknoloji malzemeleri kullanmaktayız.

Egeli otomasyon açık otopark sistemlerini profesyonel kadrosu ile her alanda uygulamaktadır. Sizde aracınızı korumak için açık otopark sistemi yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARIZA BİLDİR