PVC Hızlı Kapılar

PVC Hızlı kapılar iç  mekanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Enerji kesintilerinde dahi manuel kullanım imkanı sunan pvc hızlı kapılar endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir.

PVC hızlı kapılar kullanılacağı mekana göre PVC kapılar bir çok model seçeneği içinden seçilebilir. Endüstriyel alanlar olan fabrikalar, depolar ve işletmeler de kullanılmaktadır. Özellikle fabrika ve depolar için forklift vb. araçların yoğun çalıştığı yerler için üretilen kapı sistemidir.

PVC hızlı kapılar hızlı açılıp kapanmasının yanı sıra darbelere karşı dayanıklılığı, bina içi izolasyon sağlaması ve bina bölümlerinin birbirinden izole edilmesi amacıyla kullanılır.  Yüksek hızlı kapılarımız yüksek trafiğe sahip alanlarda sıklıkla kullanılan son teknoloji ürünü, kaliteli ve en yetenekli mühendislik bilgisi kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Ebits otomasyon olarak pvc hızlı kapı sistemlerini profesyonel ekibi ile montajını ve servisini yapmaktadır. Fabrikanızda, deponuzda veya işletmenizde kapının hafif olmasını ve hızlı çalışmasını aynı zamanda güvenli olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARIZA BİLDİR