Endüstriyel Tip Panel Kapılar

Endüstriyel tip panel kapılar özellikle fabrika ve depolar için güvenli ve modern bir görünüme sahiptir. Özel tasarımdaki kapılarımız sayesinde yüksek seviyede ısı, ses ve toz yalıtım sağlamaktadır.

Endüstriyel alanlarda büyük kapılarda ve orta ölçekli işletmelerde kullanılan panel kapılarımız kaliteli ve uzun ömürlü kapıları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı renklerde seçenekleri buluna bu kapı sistemleri güvenlik bakımdan en yüksek kaliteye ulaşmanızı sağlar.

Kötü hava koşullarına ve dışarıdan gelecek herhangi olumsuz bir etken için gerçekten yüksek güvenlikli bir kalkan görevini üstlenir ve dayanıklılığından ötürü de tüm zararların önüne engel olmaktadır. Fabrika veya depo binalarının mal giriş çıkış, yükleme boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır.

Endüstriyel tip panel fabrika ve depo kapılarımız içerisini göstermeyen endüstriyel panellerin yanı sıra alüminyum profillerden ve sağlam pleksiglass camdan imal edilerek gerek dış cepheye uyumluluğu gerekse görsel olarak güzel görünmektedir. Ebits otomasyon olarak son teknoloji Endüstriyel panel kapı sistemlerinin montajını ve servisini yapmaktayız.

ARIZA BİLDİR