Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Otomatik kollu bariyer sistemleri, evlerde, apartmanlarda, sitelerde, işletmelerde, iş yerlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarda, hastanelerde, okullarda vb gibi yerlerde tercih edilmektedir.

Tercih edilmesinin sebepleri ise güvenliği üst seviyeye çıkartmak, yabancı araçların girişlerini engellemek, tüm araçlarının giriş çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılmaktadır. Ticari alanlarda yoğun kullanım için uygun olan otomatik kollu bariyer sistemi son yıllarda her yerde kullanılmaktadır.

Her türlü kötü hava koşullarına göre çalışan ve uzun yıllar sıkıntı çıkartmayan bu sistem ile rahat bir nefes alacaksınız. Dünya ve avrupa standartlarında ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak üretilen ve montajı yapılan sistemimiz her zaman bir adım yakınınızdadır.

İstenilen ölçülerde ve istenilen güvenlik sistemi ile montajını yaptığımız bariyer sistemimizi uzun yıllar kullanabileceksiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde açılıp kapanan bu sistem son teknoloji malzemelerden yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Ebits otomasyon siz değerli müşterilerimize Profesyonel kadrosu ile otomatik kollu bariyer sistemlerinin montajını ve servisini yapmaktadır. Sizde otomatik kollu bariyer sistemlerine sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARIZA BİLDİR