Otomatik Mantar Bariyer Sistemleri

Otomatik mantar bariyer sistemleri, güvenliğin önemli olduğu yerlerde kullanılan sistemdir. Kollu bariyerlerden farklı olarak geçilmesi engeli aşılması zor bir sistemdir. Uzaktan kumandalı yada hgs gibi sistemlerle uyumlu ve otomatik olarak açılıp kapanan bu sistem son yıllarda en çok tercih edilen sistemlerdendir.

Her türlü kötü ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı olan bu sistem ile güvenliğinizi üst seviyelere çıkartabilirsiniz.Şık bir görüntüye sahip olan bu sistem, askeri alanlarda, kamu kurum ve kuruluşlarda ve diğer güvenlik bölgelerinde kullanılmaktadır.

Zaman ayarlı olarakta açılıp kapanan mantar bariyer sistemi, zemine döşenerek çalışmaktadır. Üzerindeki led ışıkların yanması ile kendini belli eder ve araçların çarpmasını engeller. Güvenliğin en üst seviye de olmasını istiyorsanız sizde hemen Ebits otomasyon ile iletişime geçerek otomatik mantar bariyer sistemi yaptırabilirsiniz.

Ebits otomasyon profesyonel kadrosu ile istenilen yere uygun olarak otomatik mantar bariyer sistemi montaj ve servis hizmeti vermektedir.

ARIZA BİLDİR