Çit Sistemleri

Çit sistemleri, boş alanları, bahçeleri korumak için yapılan çit sistemleri son yıllarda sıkça kullanılmaktadır. Duvar üzerine yada direkt olarak toprağa konumlandırılan sistemlerdir. Yabancı insanların ve yırtıcı hayvanların girişini engelleyen koruma sistemidir.

Günümüzde modern bir görünüme bürünen çit sistemleri artık her yerde kullanılmaktadırlar. Fabrikalarda, hastanelerde, kamu kurum ve kuruluşlarda, villalarda, tarlalarda, müstakil evlerde ve büyük katlı binalarda kullanılan sistemdir. Hem güzel bir görüntü hemde güvenliği üst seviyelere çıkartan bu sisteme herkes sahip olabilmektedir.

Çit sistemleri; panel çit, mobil çit, jiletli çit ve yüksek güvenlikli çitler olmak üzere bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Çit sistemleri yaptırmak istediğinizde yüksek maliyetler aklınızdan geçebilir ancak Egeli otomasyon olarak sizlere piyasadaki en uygun fiyatı vermektedir.

Egeli otomasyon olarak hem uygun fiyatlı hemde dayanıklı uzun ömür kullanabileceğiniz sistemler yapmaktadır. Firmamız çit sistemlerini kendi bölgelerine uygulatmak isteyen firmalara profesyonel hizmet vermektedir.

ARIZA BİLDİR