Motorlu Panjur Sistemleri

Motorlu panjur sistemleri,bina ısı yalıtımında önemli işler çıkartan bir sistemdir. Binalar her ne kadar ısı yalıtımlı yapılsa da pencere ve kapı bölümlerinden soğuk alabilirler. Binaya yapılan ısı yalıtımlı kalın duvar kadar olmayan pencere ve kapılar panjur sitemleri ile yapılmalıdır.

Motorlu panjur sistemleri, Pencere ve kapıları tamamen kapatarak o bölgeden soğuk veya sıcak gelmesini engeller ve ısı yalıtımını sağlamış olur. Motorlu panjur sistemleri tek bir tuş ile açıp kapanan sistemdir. Her hangi bir çaba sarf etmeden kolaylıkla açılıp kapanan bu sistem ile binanızın ısı yalıtımını üst seviyelere çıkartarak kış aylarında doğalgaz dan yaz aylarında ise elektrik faturasından tasarruf edebilirsiniz. Motorlu panjur sistemleri, villalarda, binalarda, ofislerde sıkça tercih edilmektedir.

Egeli otomasyon olarak motorlu panjur sistemlerini en kaliteli ve uzun yıllar çalışan sistemler yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe sayesinde motorlu panjur sistemlerini profesyonel bir şekilde montajını ve var olan sisteminizin tamirini yapmaktayız.

ARIZA BİLDİR